تعرفه های گویا پی

‌گویا پـــی برای نشان دادن حسن نیّت و اشاعه صحیح فرهنگ پرداخت غیرحضوری و آنلاین، اقدام به ارائه تعرفه رایگان به مدت 30روز برای کلیه خدمات و زیرساخت‌های قابل اتصال به مشتریان، نموده است. امیدواریم این میزان تخفیف در اخذ کارمزد، علاوه بر جلب رضایت پذیرندگان، حمایتی بوده باشد از سمت این مجموعه در قبال مشکلات اقتصادی کسب و کارهای آنلاین و توسعه تجارت الکترونیک.
بنابراین بعد از اتمام دوره رایگان 30 روزه، خدمات ما کماکان با همان انرژی و پشتیبانی مطلوب ادامه داشته و برای بهتر شدن کیفیت خدمات، کارمزد تراکنش‌ها طبق دستورالعمل بانک مرکزی و شبکه شاپرک، بصورت 1% تا سقف 3.000 تومان اخذ می‌گردد. با افتخار اعلام می‌کنیم که کارمزد خدمات ‌گویا پـــی از تمامی رقبای فعلی در بازار پایین‌تر بوده و کارمزدی برابر و منطبق با سیستم بانکی و دستورالعمل شاپرک از پذیرندگان و کسب و کارها دریافت می‌نماید.
گویا پـــی در راستای رسالت اجتماعی خود، از پذیرندگانی که در حوزه‌های علمی و تحقیقاتی، استارتاپ‌ها، مراکز خیریه و نیکوکاری و علی‌الخصوص موسسات بهداشتی و درمانی فعالیت می نمایند، بصورت ویژه حمایت می کند و تعرفه‌ های بسیار رقابتی‌تر و حتی پایین‌تر از سیستم بانکی و رایگان را وضع نموده است.

‌کسب و کارهای کوچک و متوسط

Small Business

۱ درصد کارمزد از هر تراکنش تا سقف ۳,۰۰۰ تومان

مبالغ تمام تراکنش‌های صورت گرفته از طریق درگاه پرداخت شما با کسر ۱ درصد مبلغ با کف ۵۰۰ تومان تا سقف ۳,۰۰۰ تومان وارد کیف پول شما خواهد شد. شما هیچ کارمزدی بابت دیگر خدمات سایت پرداخت نخواهید کرد
کسب و کارهای بزرگ‌

Enterprise Business

ما برای کسب و کارهای بزرگ پلن‌های ویژه‌ای داریم

اگر کسب و کار بزرگی رو اداره میکنید یا روزانه بیشتر از 100 تراکنش دارید، از طریق بخش پشتیبانی حساب کاربری تون یه درخواست پشتیبانی ایجاد کنید و نوع کسب و کارتون رو شرح بدید. همکاران مون در کوتاه‌ ترین زمان با شما تماس می‌گیرن.

* تا سی روز پس از ثبت نام، هیچ کارمزدی از پذیرندگان دریافت نمی شود

* از پذیرندگانی که قابلیت شرکت در جشنواره را غیرفعال نکنند ، در ایام جشنواره (چهارشنبه های بنفش و دیگر جشنواره های گویاپـــی) کارمزدی دریافت نمی شود

به منظور محاسبه کارمزد تراکنش از فرم زیر استفاده کنید

0 تومان